کوله پشتیLowepro Pro Runner bp 450AW ll

●مناسب برای حمل دو دوربین DSLR به همراه ۶ یا ۷ لنز •جای لپ‌تاپ ۱۵ اینچی، تبلت و وکام •دیواره‌های جداکننده‌ داخلی •فضای زیپی جداشدنی مخصوص لوازم جانبی •جیب مخصوص کارت حافظه و تجهیزات کوچک •امکان حمل سه‌پایه • دسته حمل در بالای کیف •به همراه کاور باران
تــوضیحات کامــل:
این کوله پشتی بسیار جادار که برای حمل طیف وسیعی از تجهیزات عکاسی که می‌توان یک استودیوی کوچک را به طور کامل درونش جای داد. محفظه اصلی کیف گنجایش دو دوربین DSLR حرفه‌ای به همراه لنز متصل ۲۰۰۰-۷۰ و یا ۳۰۰۰ میلی‌متر است.همچنین ۵یا ۶لنز اضافی، فلاش رو دوربینی و لوازم جانبی دیگر.
در اطراف و داخل کیف جیب‌های زیپی متعددی برای قرار دادن کابل، باتری، کارت‌های حافظه، فیلترها و …تعبیه شده است. قسمت زیرین کیف دارای پوششی نرم و مقاوم است که سبب جلوگیری از آسیب دیدن تجهیزات داخلی کیف هنگام قرار دادن روی سطح مختلف می‌شود.
در زیر محفظه اصلی کیف، یک فضای مخصوص برای قرار دادن هارد اکسترنال، پاوربانک یا تجهیزاتی از این قبیل وجود دارد که قابل جدا شدن است و در صورت عدم نیاز می‌توان آن را به سادگی جدا کرد. علاوه بر این در جلوی کوله پشتی بندهایی برای حمل سه‌پایه‌های حرفه‌ای که محکم در جای خود نگه می‌دارد.
با اینکه این کیف در حقیقت یک کوله پشتی بشمار می‌رود اما شرکت Lowepro با قرار دادن دسته و بندهای مختلف تنوع حمل بالایی را به آن بخشیده است. بندهای این کیف قابل تنظیم و می‌توان در قالب یک کیف شانه آویز وهمچنین دسته تعبیه شده در بالا و کنار کیف امکان حمل آن با دست را فراهم می‌کند. با استفاده از بند کمری می‌توان در مسافت‌های طولانی کیف را به کمر بست تا حمل آن آسان‌تر شده و فشار کمتری به بدن وارد شود. ضمناً یک بند در قسمت پشتی کوله پشتی که حمل آن روی کیف‌ها یا چمدان‌های چرخ‌دار را ممکن می‌کند.کاور باران؛ مانع از ورود آب و گردوغبار به داخل کیف شده و استفاده از آن را در شرایط محیطی مختلف امکان‌پذیر می‌کند.
@afsardigital
معرفی کیف های Lowepro در ایران
@loweprobag

قیمت در تیرماه ۹۹ :۴۶۰۰۰۰۰ تومان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*