کوله پشتی Lowepro Fastpack BP 150 AW ll

● دارای گنجایش یک دوربین DSLR با لنز متصل و ۲ لنز اضافی • لپ‌تاپ یا تبلت ۱۱ اینچی • دسترسی به داخل کوله از سمت چپ، بالا و جلو • دارای دیواره‌های جداکننده‌‌ی داخلی با قابلیت جابجایی • بند کمری قابل جدا شدن • جیب کناری مناسب جای دادن بطری آب یا نصب سه‌پایه • دارای بندهای مناسب برای نصب بر روی دسته‌ی چمدان • به همراه کاور باران
تــوضیحات کامــل:
کوله‌ای است که برای پیاده‌روی‌ و سفرهای طولانی طراحی شده است. دریچه‌ای در کنار آن تعبیه شده تا بتوانید به‌سرعت به لوازم عکاسی دسترسی پیدا کنید. این کوله دارای سه محفظه‌ی زیپی و پددار برای جای دادن و حفاظت از لوازم مختلف است. محفظه‌ی بالایی برای لوازم شخصی مانند هدفون، لباس و غذا مناسب است. محفظه‌ی پشتی برای جای دادن تبلت یا لپ‌تاپ تا ۱۱ اینچ طراحی شده است. درحالی‌که محفظه‌ی کناری دوربین DSLR همراه با یک یا دو لنز اضافی یا فلاش را در خود جای می‌دهد.
با استفاده از سه دیواره‌ی جداکننده می‌توانید محفظه‌ی کناری را به دلخواه خود تقسیم‌بندی نمایید. وسایل کوچکی مانند چراغ‌قوه، عینک، کابل، خودکار و مداد، گوشی و کیف پول را می‌توانید در ۵ جیب که در محفظه‌ی بالایی تعبیه شده‌اند جای دهید. در کنار این جیب‌ها نیز یک گیره برای نگهداری دسته‌کلید در نظر گرفته شده است. یک جیب توری انعطاف‌پذیر در سمت راست کوله قرار دارد که می‌تواند برای نگهداری بطری آب یا نصب سه‌پایه مورد استفاده قرار بگیرد. یک بند قابل تنظیم در بالای این جیب سه‌پایه را در جای خود محکم می‌کند.
دارای بندهای شانه‌ای با یک بند اضافی بر روی سینه است و یک بند کمری قابل جدا شدن نیز دارد. بند سینه‌ای و بند کمری برای راحتی و ایستایی بیشتر در پیاده‌روی‌های طولانی در نظر گرفته شده‌اند. وقتی با یک چمدان چرخ‌دار سفر می‌کنید می‌توانید از بندهای پشت کوله استفاده کنید و آن را بر روی دسته‌ی چمدان نصب نمایید.
@afsardigital
معرفی کیف های Lowepro در ایران
@loweprobag

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*