Samyang 100mm f/2.8 ED UMC Macro

یک لنز ماکروبا بزرگنمایی ۱×۱ و حداقل فاصله فوکوس ۲.۵۵ سانتی‌متر است که علاوه بر عکاسی ماکرو می‌تواند برای عکس‌های پرتره و سوژه‌های دور نیز به کار رود. فاصله کانونی بلند با امکان فوکوس از نزدیک این لنز را به یک انتخاب ایده‌ال برای عکاسی کلوزاپ مبدل می‌کند.

این لنز مخصوص دوربین‌های Full-Frame طراحی شده و در صورت استفاده روی دوربین‌های با ابعاد حسگر APS-C فاصله کانونی معادل ۱۶۰mm روی یک دوربین FullFramee را نمایش می‌دهد. حداکثر دیافراگم در بازترین حالت f/2.8 است که علاوه بر کنترل بهتر عمق‌میدان، می‌تواند برای عکاسی در نور کم نیز بسیار موثر باشد. همچنین برای افزایش عمق‌میدان در عکس‌های کلوزآپ و ماکرو، می‌توان دیافراگم لنز را تا f/32 کاهش داد. دیافراگم لنز Samyang 100mm f/2.8 از نوع ۹ تیغه‌ای مدور است که می‌تواند در مناطق خارج از فوکوس بوکه‌ای نرم و دایره‌ای شکل ایجاد کند.

برای جلوگیری از ایجاد لبه‌های رنگی در مناطق پرکنتراست، در داخل این لنز از یک عدسی ED استفاده شده است. همچنین برای جلوگیری از بازتاب نور در لنز، از یک پوشش مخصوص Ultra Multi-Coating روی سطح عدسی لنز استفاده شده است. این پوشش علاوه بر جلوگیری از بارتاب نور یا فلر در لنز، می‌تواند با جلوگیری از کاهش کنتراست رنگ‌ها در نور زیاد محیط، موجب ایجاد تصویری شفاف با رنگ‌هایی کاملا طبیعی شود.

لنز Samyang 100mm f/2.8 دارای فوکوس خودکار داخلی می‌باشد. بنابراین در هنگام فوکوس خودکار، طول لنز تغییری نمی‌کند و به راحتی می‌توان بدون ایجاد اشکال چرخش دهانه، از انواع فیلترهای پلاریزه وND روی آن استفاده کرد.

قیمت در تیرماه ۹۹: ۱۰۵۰۰۰۰۰ تومان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*