Metabones T Speed Booster

 

Canon EF Micro Four Thirds XL II
‌.-مبدل لنز‌های کانن مانت EF به دوربین‌های مانت Micro 4/3 به مقدار ۰.۶۴X
-امکان کنترل دیافراگم لنز کانن ب حداکثر از روی دوربین
-جبران ضریب برش لنز فول فریم روی بدنه
-دارای پنج عدسی در چهار گروه، قفل امنیت
– پایه مخصوص سه‌پایه
-ساخته شده از جنس آلیاژ فلزی برنجی

تــوضیحات:

این مبدل با جبران ضریب برش لنز فول فریم روی بدنه میکرو چهارسوم به مقدار ۰.۶۴X، همان تصویر قابل دیدن توسط حسگر فول‌فریم کانن را روی حسگر کوچک این دوربین‌ها می‌تاباند و به این ترتیب دیگر هیچ بخشی از تصویر بر اثر پدیده فاکتور برش از دست نمی‌رود.حداکثر دیافراگمی به اندازه ۱٫۳ گام بزرگتر شده . علاوه بر شدت نور ورودی، این افزایش دیافراگم می‌تواند عمق میدان لنز را کاهش داده و موجب افزایش بوکه در مناطق خارج از فوکوس تصویر شود.

این مبدل می‌تواند با برقراری ارتباط الکترونیک بین این دو دهانه با یکدیگر، تمامی امکانات خودکار لنز، مانند فوکوس خودکار، لرزشگیر و امکانات کنترل دیافراگم برای نوردهی خودکار را در اختیار شما قرار دهد.
همچنین اطلاعات زمان عکس‌برداری را به EXIF عکس منتقل کند، این اطلاعات نیز از طریق این مبدل عبور داده شده و در متادیتای عکس ذخیره می‌کند. به دلیل انتقال اطلاعات از این مبدل به دوربین، تمامی قابلیت‌های خودکار نوردهی از جمله وضعیت‌های Program، تقدم شاتر یا دیافراگم و نوردهی دستی از طریق دوربین در دسترس است.البته تنها در هنگام نیاز این اطلاعات را منتقل می‌کند تا در مصرف انرژی باتری صرفه‌جویی شود.

هنگام استفاده از LiveView و فوکوس دستی یکی از مشکلات برای تشخیص فوکوس، عمق میدان زیاد و عمل تشخیص دقیق محدوده فوکوس است. که بایک دکمه‌ می‌توان، دیافراگم لنز را روی باز‌ترین حالت و طبیعتا کوتاه‌ترین عمق میدان قرار داد تا به این وسیله فوکوس یک تصویر را با دقت بسیار بیشتری تشخیص داد.

برای افزایش کیفیت ساخت و طول عمر بالاتر مبدل‌های Metabones، هر دو سمت که به لنز و بدنه وصل می‌شود، از فلز برنج تراشکاری شده با پوشش کروم ساخته شده، بنابراین احتمال خم شدن یا شکستن این مانت غیرممکن است و بدنه نیز به منظور کاهش وزن از آلومینیوم محکم و سبک ساخته شده است. همچنین برای هماهنگی با بال‌هد‌های حرفه‌ای Arca Swiss در این مبدل یه پیچ استاندارد ۳/۸ اینچی نیز تعبیه شده است. این پایه به صورت جداشونده طراحی شده تا در صورتی ک نیاز ندارید بتوانیدآن را از بدنه جدا کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*