DJI OSMO FlexiMic

میکروفون اکسترنال OSMO
بسیار کوچک،کم حجم و هماهنگ با اُسمو
نویز داخلی پایین و حساسیت بالا
محدوده پاسخ گویی فرکانس ۱۰۰ تا ۱۰۰۰۰هرتز
اتصال خروجی جک ۳.۵میلیمتری
طول :۸۸میلیمتر
وزن :۴گرم

کمپانی DJI با طراحی و ساخت دوربین Osmo انقلابی شگرفت در صنعت دوربین های کم حجم ایجاد کرده است . اسمو از میکروفونی متوسط وساده بهره میبرد به همین دلیل کمپانی DJI به حرفه ایی تر ها پیشنهاد میکروفون های اکسترنال با کیفیت را میدهد .میکروفن Osmo بسیار کوچک ، کم حجم و هماهنگ با ازمو است که از طریق جک ۳.۵mm به OSMO متصل میشود. DJI OSMO FlexiMic از کیفیت صدای بسیار مناسبی بر خودار است و با توجه به حجم و قیمت پائینش شمارا شگفت زده خواهد کرد .
در سال ۱۸۷۶، امیل برلاینر نخستین میکروفن را اختراع کرد که به عنوان فرستنده‌ی صدا در تلفن‌ها به کار برده شد . میکروفن‌ها کاربردهای زیادی از مصارف خانگی در تلفن، آیفن وحتی سمعک گرفته تا مصارف پیشرفته تر مثل سیستم های تشخیص گفتار ، استفاده در سالن های اجتماعات و نیز کاربردهای غیر صوتی (خارج از محدوده شنوایی انسان ) مانند بررسی فراصوت و سیستم‌های عیب یابی دارند.
میکروفن اسمو می‌تواند باکیفیت بالا صدا را ضبط کرده و از یک دوربین Osmo تغذیه میشود. در حقیقت منبع تأمین انرژی آن از از طریق جک ۳٫۵ میلی متری متصل به Osmo تأمین می‌شود. برای جلوگیری از نویزهای ناشی از وزش باد، این میکروفون مجهز به محافظ است.

قیمت در تیرماه ۹۹ :۱۶۰۰۰۰ تومان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*