Rode VideoMic Pro Compact Shotgun Microphone

میکروفن مونوی جهت‌دار، مناسب برای ضبط صدا هنگام فیلم‌برداری به همراه دوربین‌های فیلم‌بردرای کوچک، دوربین‌های اس‌ال‌آر دیجیتالی، یا دستگاه‌های ضبط کوچک طراحی شده است.
در داخل این میکروفن، یک کپسول کاندنسر نیم‌اینچی با تفکیک‌پذیری بالا قرار گرفته که می‌تواند صدا را با کیفیت عالی از طریق یک اتصال ۵ / ۳ میلی‌متری به دوربین یا دستگاه ضبط انتقال دهد. صدای مونو به‌صورت یکسان روی کانال‌های راست و چپ منتقل می‌شود. یک بافت قطبی (Polar Pattern) سوپرکاردیوید (Super Cardioid) باعث می‌شود تا بلندی صدای محیطی به‌حداقل برسد تا بتوانید روی صدای سوژه‌ی اصلی تمرکز کنید.
یک سیستم تعلیق جدید، کپسول و بخش‌های الکترونیکی این میکروفن را از بخش اتصال آن جدا می‌کند تا بخش اصلی از عوامل فیزیکی خارجی جدا بماند. کابل‌های جدید چندرشته‌ای این میکروفن باعث نویز کم‌تر صدا می‌شوند.
در پشت میکروفن تنظیمات روشن/خاموش، فیلتر، و کنترل تراز قرار گرفته‌اند. در ضمن، می‌توان فرکانس پاسخ پیش‌فرض میکروفن را که از ۴۰هرتز تا ۲۰کیلوهرتز است، با استفاده از یک فیلتر بالاگذر (High Pass) به ۸۰هرتز تا ۲۰کیلوهرتز تبدیل کرد، تا نویز ناشی از لوازم تهویه‌ی مطبوع و ترافیک حذف شوند.
در زیر این تنظیمات، تنظیمات تراز قرار گرفته‌اند که تراز ضبط را تقویت یا تضعیف می‌کنند. آتوناتور -۱۰dB (یا PAD) برای ضبط صداهای بلند (مانند موسیقی زنده، رویدادهای ورزشی و موارد مشابه) طراحی شده است. تقویت‌کننده‌ی +۲۰dB برای استفاده به‌همراه دوربین‌های اس‌ال‌آر دیجیتالی طراحی شده است. با فعال‌کردن این تقویت‌کننده، می‌توان کیفیت پایین پیش‌آمپلی‌فایر دوربین را با کاهش حساسیت آن، جبران نمود تا نویز کم‌تر و صدای واضح‌تر حاصل شود.
این میکروفن دارای یک اتصال کفشکی و یک اتصال ماده‌ی سه‌هشتم اینچی است.

قیمت در تیرماه ۹۹: ۲۸۰۰۰۰۰ تومان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*