INSTA360 EVO

دوربین ۳۶۰ درجه با قابلیت فیلم برداری ۳ بعدی و فیلم برداری با حداکثر کیفیت ۵.۷K و سیستم لرزشگیر
دارای دو لنز Fisheyeدر دو سمت خود، با قابلیت تا شدن , به گونه ایی که دو لنز آن نه تنها پشت به پشت (۳۶۰ درجه۲D) بلکه شانه به شانه یک دیگر قرار خواهند گرفت , فیلم برداری ۳ بعدی ۱۸۰ درجه است.
این دوربین از حجم و اندازه بسیار کوچکی در حد دوربین های ورزشی (اکشن کمرا) ها دارد , ابعاد دوربین Insta360 EVO معادل ۵۲×۴۹×۵۰ میلی متر در حالت ۳۶۰ و ۲۶×۴۹×۹۸ میلی متر در حالت ۳ بعدی است , همچنین وزن دوربین اینستا ۳۶۰ ایوو معادل ۱۱۳ گرم است .
در قسمت پائینی دوربین درگاه شارژ Micro USB و کارت حافظه وجود دارد.
بر روی دوربین Insta360 EVO دو عدد حسگر با کیفیت ساخت کمپانی سونی همراه با دو عدد لنز فوق واید با زاویه دید بیش از ۱۸۰ درجه وجود دارد , مجهز بودن Insta360 EVO به لنز هایی با F.2.2 به شما این امکان را میدهد تا در نور کم نیز تصاویر واضحی تهیه کنید .
حساسیت حسگر از ۱۰۰ واحد تا ۳۲۰۰ واحد به صورت دستی قابل تنظیم و سرعت شاتر از ۱/۴ ثانیه تا ۱/۴۰۰۰ ثانیه قابل انتخاب که بسته به نور محیط است.
دوربین Insta360 EVO می تواند عکس هایی با رزولوشن ۳۰۴۰×۶۰۸۰ پیکسل را تهیه کنید و همچنین قادر است تا ویدئو هایی با حداکثر سایز ۲۸۸۰×۵۷۶۰ پیکسل را با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه بر روی کارت حافظه خود با کدینگ H264 و حداکثر بیت ریت ۱۰۰Mbps ذخیره کند .
سازگار بهIOS واندروید با بلوتوث وWI_FI
جهت اطلاع از قیمت ها و مشاوره  پیام دهید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*