lomo’instant wide

lomoinstant_wide_white_front
دوربین لوموگرافی – کوچک و کم‌حجم – با لنز واید و سه لنز همراه پرتره، کلوزآپ و فیش‌آی، چاپ فوری عکس، فلاش، و بسیاری امکانات دیگر
بعاد جمع‌وجور این دوربین باعث می‌شود در هرجایی آن را به همراه داشت. دوربین دارای سه حالت از پیش تعریف شده برای عکاسی است : یک حالت عکاسی با فلاش و دو حالت دستی. می‌‌توانید عملکرد فلاش را به صورت دستی یا خودکار کنترل کنید. در حالت خودکار، نورسنجی توسط حسگر نور دوربین صورت گرفته و توان فلاش به صورت خودکار تعیین می‌شود. دیافراگم مورداستفاده در این حالت f/16 است. افزون بر این می‌توانید فلاش را به صورت دستی در دو حالت N برای عکاسی در نور روز و حالت B برای عکاسی تأخیر زمانی (Time-lapse) مورد استفاده قرار دهید.

سری لنزهای عرضه شده با دوربین، حدومرزی را برای خلاقیت شما باقی نمی‌گذارد. بر روی دوربین یک لنز واید وجود دارد. با این وجود، در بسته محصول سه لنز دیگر چشم ماهی (Fisheye)، Close-Up و پرتره نیز قرار دارد. لنز واید دوربین دارای فاصله‌ی کانونی ۲۷ میلی‌متر بوده و بالطبع دارای زوایه دیدی وسیع‌تر از چشم انسان است. حداقل فاصله‌ی فوکوس این لنز ۴۰ سانتی‌متر است. لنز فیش‌آی این دارای زاویه دیدی در حدود ۱۷۰ درجه است. لنزی بعدی این محصول، یعنی لنز پرتره مانند لنزهای ۳۵ میلی‌متری عمل کرده و مناسب برای عکاسی خیابانی، طبیعت و محیط‌های بسته است و البته عکاسی پرتره. لنز کلوزآپ دوربین حداقل فاصله فوکوس ۱۰ تا ۱۵ سانتی‌متر است و می‌تواند برروی لنز واید لوموگرافی نصب شده و تنوع بیش‌تری به عکاسی شما ببخشد.

با این دوربین می‌توانید به صورت تأخیر زمانی عکس‌برداری کنید، البته بدون محدودیت زمانی. تا زمانی که دکمه شاتر را نگاه داشته باشید، تصاویر ثبت می‌شوند. از دیگر قابلیت‌های این دوربین می‌توان به عکس‌برداری با نوردهی دوگانه (Double Exposure) و استفاده از ژل‌های رنگی برای فلاش برای تغییر تنالیته رنگی تصویر اشاره کرد. فیلترهای ژلی رنگی از پیش در محتویات داخل جعبه وجود نداشته و لازم است تا جداگانه تهیه شود.

این دوربین دارای بازترین دیافراگم (f/8.0) در میان دوربین‌های چاپ فوری است. با این مقدار دیافراگم می‌توانید تصاویر روشن‌تری را ثبت کنید. مقدار دیافراگم قابل تغییر بوده می‌توانید آن را به f/22 تغییر دهید تا تمام جزئیات تصویر را در فوکوس داشته باشید. به‌طورکلی، مقدار f/8, f/11, f/16, f/22, f/32 برای دیافراگم این دوربین قابل دسترس هستند.

دوربین دارای منظره‌یاب اپتیکی، حسگر نورسنج و درگاه نصب بر روی سه‌پایه است. تصاویر چاپ شده با این دوربین به اندازه‌ی کارت ویزیت بوده و به راحتی می‌توان آن‌ها را در هرجایی به همراه داشت. این دوربین با فیلم‌های Fujifilm Instax Mini سازگار بوده و نیروی محرکه رانش فیلم، به صورت خودکار است.

Font-Panasonic-Logo
header3

———————————————————————————————————————
همراه با یک سال گارانتی
برای خرید کالا و اطلاع از سایر جزییات آن با ما تماس بگیرید
تلفن: ۰۷۶۳۵۲۴۶۰۶۴ تلگرام: ۰۹۱۷۷۶۷۹۲۵۳
ساعت کاری: ۱۰:۳۰ تا ۱۴ و ۱۷:۰۰ تا ۲۴:۰۰
آدرس: قشم، سیتی سنتر ۱، طبقه همکف، لاین F، پلاک ۱۰۵۵،فروشگاه افسر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*